Informace o nás

Zakladatelka chovu kočička IRA, uchovněná na výstavě 15.1.2011

Kočičku krmíme přemraženým masem a granulemi royal canin.

U nás si můžete vybrat koťátko na výstavu a pro chov nebo na ,,mazlíka,,Ke všem dostanete průkaz původu.

Koťátka rozdělujeme podle vzhledu.

  • Nejkrásnější s předpoklady výstavních úspěchů (hodnotí posuzovatel výstav, ke kterému dojedeme na posouzení) dostanou do smlouvy určeno pro ,,chov a výstavy,,(pokud ovšem nechcete jezdit na výstavy ani dát kotě k chovu,budete mít doma luxusního mazlíka :) )
  • Ostatní koťátka budou určena na ,,mazlíka,,, ve smlouvě bude podmínka kastrace do 1 roku věku koťátka.

Kvalitě koťátka bude odpovídat i cena.

 

 

 

Máme pouze koťátka s PP.Koťátka budou k odběru za 13 týdnů ( koncem července ).Budou očkovaná,odčervená,vymazlená,se základní výbavičkou na první dny v nové rodině.Samozřejmostí je kupní smlouva a manuál,jak se o ně správně starat. 

Koťátka před prodejem navštíví poradce chovu.Zájemci o koťátko mohou přijet na nezávaznou návštěvu a seznámit se s podmínkami, ve kterých jsou koťátka chována.Koťátka žijí v domácím prostředí.K dispozici mají celý byt. Mazlíme je,jak jen nám to kočička dovolí, aby z nich byl opravdový mazlíček, ne prchající samotář :) Krmíme je namletým,syrovým, přemraženým(alespoň 48 hodin) masem. Granule značky royal canin. Může se přidávat tvaroh nebo mléko určené přímo pro koťátka ( ne laktózu). Naše kočička,ale tvaroh nerada :)

Uvítáme jakoukoliv zpětnou vazbu od nových majitelů koťátek,abychom věděli jak rostou,jaké mají úspěchy na výstavách atd.Na oplátku poskytujeme majitelům našich koťátek  doživotní informační servis.Pokud to bude v našich silách,rádi kdykoliv poradíme.

 Koťátka dáme pouze do dobrých podmínek a vyhrazujeme si právo koťátko neprodat.

 

Co připravit doma před příjezdem koťátka

  • kočičí WC, zatím odkryté, boudička a dvířka se přidají později
  • misku na vodu, garanule a na maso

 

Co vzít sebou při koupi koťátka

  •  přepravku na kočku
  • misku na vodu, vodu do lahvičky ( pokud jedete delší dobu )